DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA VESELE ŠOLE

Na naši šoli smo 12. aprila 2017 gostili državno tekmovanje iz znanja Vesele šole za VTE 19. Tekmovanja se je udeležilo 32 tekmovalcev, ki so na šolskem tekmovanju pokazali dovolj znanja, da so se lahko udeležili državnega tekmovanja. Pred tekmovanjem smo tekmovalce in mentorje pozdravili v večnamenskem prostoru in jih razveselili s kratkim kulturnim programom: Nina in Eva Čeh, učenki 5. razreda sta zaigrali na kitaro, Alen Čauševič iz 9. razreda in Lara Žnuderl iz 7. razreda sta zaigrala prizor iz Županove Micke, Kiara Katan, učenka 7. razreda, pa je za konec zapela pesem Mlade oči.

Po tekmovanju smo tekmovalce in mentorje pogostili z malico, ob pomoči sponzorjev pa smo vse obdarili z majhnimi darili.

Mentorice VŠ na OŠ Lenart